Завдяки ефективному різанню та здатності обробляти вузькі проходи садовий трактор Husqvarna TC 215T забезпечує чудові результати на всіх ділянках вашого газону. Легкодоступні органи управління, важелі та швидко регульоване сидіння сприяють високому комфорту та хорошій ергономіці. Великий травозбірник забезпечує більш тривале безперервне скошування до того, як настане час для спорожнення. Спорожнення здійснюється без особливих зусиль за допомогою механізму очищення травозбірника, який керується важелем. Ріжуча дека шириною 95 см забезпечує чудову продуктивність різання і дозволяє переміщатися через вузькі проходи. Регулювання висоти зрізу за допомогою пружини зменшує навантаження на оператора.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 259 кг |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 100 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Материал | сталь / пластик |
| Макс. ширина захвата | 95 см |
| Тип | садовий трактор |
| Высота стрижки, min-max | 25-105 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, дека, травозбірник |
| Объем топливного бака | 13.0 л |
| Объем двигателя | 586 см3 |
| Питание | Бензин |
| Привод | задній |
| Мощность двигателя (л.с) | 15.9 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | Пластик, тканина |
| Мощность двигателя | 11.7 кВт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Ступени высоты кошения | 6 |
| Мульчирование | Є |
| Тип колес | пневматичні |
| Выброс травы | задній |
| Индикатор заполнения | Так |
| Максимальная скорость | 10.0 км/год |
| Регулировка кресла | є |
| Регулировка скорости | Так |
| Размеры | 166х110х119 см |
Нет отзывов о данном товаре.