Надійний і ефективний трактор садовий наповнений ретельно відібраними функціями для поліпшеного використання, легкодоступні важелі, розташовані поруч педалі і підпружинена дека ріжуча дека дозволяють скошувати комфортом. Скошує довше без зупинки завдяки травозбірнику 250 л, розширюйте зону використання за допомогою причіпного механізму та широкому асортименту аксесуарів, і займає менше місця для зберігання завдяки компактній конструкції.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 214 кг |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 97.6 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Материал | сталь / пластик |
| Макс. ширина захвата | 95 см |
| Тип | садовий трактор |
| Высота стрижки, min-max | 25-100 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, дека, Картонна упаковка, травозбірник |
| Объем топливного бака | 6.0 л |
| Объем двигателя | 452 см3 |
| Питание | Бензин |
| Привод | задній |
| Мощность двигателя (л.с) | 12.24 л.с |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | тканинний |
| Мощность двигателя | 9000 Вт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Ступени высоты кошения | 6 |
| Мульчирование | Є |
| Тип колес | пневматичні |
| Выброс травы | задній |
| Индикатор заполнения | Немає |
| Максимальная скорость | 9 км/ч |
| Регулировка кресла | є |
| Регулировка скорости | Так |
| Размеры | 185х99х110 см |
Нет отзывов о данном товаре.