Доглядайте за великими газонами за допомогою компактного і легкого садового трактора TS 100i. Компактний дизайн дозволяє легко переміщатися у вузьких проходах і полегшує зберігання, коли він не використовується. Навіть у сегменті початкового рівня продукт справляє враження високої якості і має міцні та продумані точки дотику з сучасним зовнішнім виглядом. Оцініть надійну електроенергію, чудові результати косіння та функцію динамічного косіння, яка автоматично регулює споживання електроенергії залежно від умов косіння. Це забезпечує постійну ефективність різання і економію енергії, коли це можливо. Крім того, час роботи можна продовжити за допомогою режиму savE™, який також забезпечує більш тихе косіння.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 190 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер |
| LED-подсветка | Так |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Материал | сталь / пластик |
| Максимальная емкость аккумулятора | 38.5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 50.4 В |
| Размер рулевых колес | 15x6-6 дюйм |
| Макс. ширина захвата | 95 см |
| Тип | садовий трактор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | Немає |
| Высота стрижки, min-max | 25-100 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, дека, Зарядний пристрій |
| Площадь уборки | 5000 кв.м |
| Питание | Від акумулятора |
| Привод | задній |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | не комплектується |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Ступени высоты кошения | 6 |
| Мульчирование | Немає |
| Тип колес | пневматичні |
| Выброс травы | задній |
| Индикатор заполнения | є |
| Максимальная скорость | 10.0 км/год |
| Регулировка кресла | є |
| Размер задних колес | 18x8.5-8 дюйм |
| Регулировка скорости | Так |
Нет отзывов о данном товаре.