Таймер подачі води Claber Multipla AC 230/24 V LCD - пристрій, який дозволяє дозволяє вибирати різні часи поливу по 6 незалежних лініях. Для кожної лінії створений окремий регулятор, обертаючи який можна виставити будь-який необхідний час поливу в діапазоні від 5 до 60 хв.доступний час поливу: 5 хв, 10 хв, 15 хв, 20 хв, 30 хв, 60 хв. доступні тимчасові інтервали між поливами: 8 год, 12 год, 24 год, 2 дні, 3 дні, 4 дні, 7 днів.
Призначення:Використовується для автоматичного поливу саду, городу і дачі.
| Тип живлення: | Електромережа, 24 В |
| Управління: | 6 регуляторів тривалості поливу, регулятор періодичності, 2 кнопки |
| Кількість ліній поливу: | 6 |
| Кількість програм: | 6 |
| Максимальна тривалість програми: | 60 хв |
| Країна реєстрації торгової марки: | |
| Країна-виробник: | |
| Загальні | |
| Вес | 1.07 кг |
| Габариты | 215x188x60 мм |
| Страна торговой марки | Італія |
| Страна-производитель | Італія |
| Количество линий полива | 6 |
| Количество программ полива на линию | 6 |
| Тип | таймер поливу |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Рабочая температура | +3..+50 С |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.