Husqvarna ST 269 - високопродуктивний снігоприбирач з міцною конструкцією і зручними функціями, що робить прибирання снігу ефективним і комфортним процесом. У даній моделі присутня функція електричного запуску, що дозволяє почати роботу одним натисканням кнопки. Для додаткового комфорту в холодних умовах ST 269 оснащений підігрівом ручок. Автоматичний гідропідсилювач керма робить маневрування плавним і легким, а управління однією рукою дозволяє швидко регулювати налаштування під час роботи. Потужний високопродуктивний двигун і широкий захват забезпечують ефективну обробку великої кількості снігу.
| Загальні | |
| Вес | 95.0 кг |
| Конструкция | самохідний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | США |
| Рабочий механизм | металевий шнек |
| Управление направлением выброса | є |
| Регулировка дальности выброса | є |
| Способ передвижения | колеса |
| Макс. ширина захвата | 69 см |
| Тип | Бензиновий |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3600 об/хв |
| Объем топливного бака | 2.5 л |
| Объем двигателя | 252 см3 |
| Количество скоростей | 5 вперед / 2 назад |
| Мощность двигателя (л.с) | 7 к.с |
| Подогрев | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Фары | є |
| Макс. дальность выброса | 15 м |
| Мощность двигателя | 5200 Вт |
| Объем бака для масла. | 0.7 л |
Нет отзывов о данном товаре.