Снігоочисник Husqvarna ST 224 був спроектований для домовласників, яким необхідний високопродуктивний снігоочисник для очищення снігу з великих під'їзних шляхів і доріжок до гаража. Снігоочисник працює незважаючи на тип поверхні завдяки налаштуванню напрямних ковзних опор. Снігоочисник Husqvarna ST 224 був спроектований для нерегулярного використання у всіх снігових умовах, з шаром снігу 10 - 30 см. Він має ефективну двоступеневу систему з високою продуктивністю метання. Ручка налаштовується за висотою для комфортного використання. Трансмісія з диском тертя забезпечує плавну роботу. Снігоочисник має ручки з підігрівом, LED освітлення та електричний стартер для роботи в усіх погодних умовах.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 91.2 кг |
| Конструкция | самохідний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | США |
| Рабочий механизм | металевий шнек |
| Управление направлением выброса | є |
| Регулировка дальности выброса | є |
| Способ передвижения | колеса |
| Макс. ширина захвата | 61 см |
| Тип | Бензиновий |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 2.6 л |
| Объем двигателя | 212 см3 |
| Количество скоростей | 6 вперед / 1 назад |
| Мощность двигателя (л.с) | 6 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Фары | є |
| Макс. дальность выброса | 10 м |
| Мощность двигателя | 4400 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.