Компактний і високоефективний снігоприбирач ST 124 Husqvarna ідеально підходить для під'їздів і присадибних доріжок. Ефективна двоступенева система забезпечує велику потужність очищення. Легкість у маневруванні, інноваційне дистанційне керування жолобом та потужний двигун з електричним пуском допомагають вам подолати зимові снігопади. Робоча ширина - 24 дюйми. Підходить для легких і середніх снігових умов.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 78.5 кг |
| Конструкция | самохідний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Китай |
| Рабочий механизм | металевий шнек |
| Управление направлением выброса | є |
| Регулировка дальности выброса | є |
| Способ передвижения | колеса |
| Макс. ширина захвата | 61 см |
| Тип | Бензиновий |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 2.2 л |
| Объем двигателя | 212 см3 |
| Количество скоростей | 4 вперед / 1 назад |
| Мощность двигателя (л.с) | 6 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Фары | Немає |
| Макс. дальность выброса | 12 м |
| Мощность двигателя | 4500 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.