КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС БЕНЗИНОВОГО СНІГОПРИБИРАЧА AL-KO SnowLine 560 II
AL-KO SnowLine 560 II - потужний напівпрофесійний снігоприбирач, призначений для роботи на ділянках середньої площі. Робоча ширина захоплення становить 56 см, максимальна висота захоплення снігу - 51 см, що дозволяє забирати сніг з максимальною ефективністю. Високу потужність при роботі снігоприбирачу забезпечує фірмовий бензиновий двигун з потужністю 6 к.с. Особливістю даної моделі є мала витрата палива під час роботи, всього 1,6 л/год.
| Загальні | |
| Вес | 75 кг |
| Конструкция | самохідний |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Ручний |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Рабочий механизм | металевий шнек |
| Высота захвата | 51 см |
| Управление направлением выброса | є |
| Регулировка дальности выброса | є |
| Способ передвижения | колеса |
| Макс. ширина захвата | 56 см |
| Тип | Бензиновий |
| Комплектация | інструкція з експлуатації |
| Объем топливного бака | 3 л |
| Объем двигателя | 182 см3 |
| Количество скоростей | 5 вперед / 2 назад |
| Мощность двигателя (л.с) | 6 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Фары | Немає |
| Макс. дальность выброса | 15 м |
| Мощность двигателя | 4400 Вт |
| Расход топлива | 1.6 л/час |
Нет отзывов о данном товаре.