Husqvarna ST 253i — легкий і надійний акумуляторний снігоприбирач, який забезпечує безпроблемне прибирання снігу на ділянках середнього розміру завдяки високопродуктивному електродвигуну. Його надзвичайно легко запускати та використовувати завдяки простій та інтуїтивно зрозумілій функції блокування лопаті. Плавне регулювання швидкості шнека забезпечує точний контроль викиду, що особливо корисно в чутливих зонах, а електричне обертання жолоба забезпечує швидке та ергономічне використання. Інші зручні функції включають ручку що складається, яка полегшує зберігання, та світлодіодне освітлення для відмінного робочого освітлення та видимості в темряві. ST 253i є частиною гнучкої 36-вольтової системи Husqvarna BLi-X, що дозволяє використовувати один акумулятор для кількох інструментів.
Зверніть увагу: акумулятори та зарядний пристрій у комплект не входять!
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 27.0 кг |
| Конструкция | несамохідний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Страна-производитель | Китай |
| Рабочий механизм | прорезиненний шнек |
| Высота захвата | 33 см |
| Управление направлением выброса | є |
| Напряжение аккумулятора | 36 В + 36 В |
| Регулировка дальности выброса | є |
| Способ передвижения | колеса |
| Макс. ширина захвата | 53 см |
| Тип | Акумуляторний |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | інструкція з експлуатації |
| Обрати двигателя | 2300 об/хв |
| Количество скоростей | змінна швидкість |
| Состояние товара | Новий |
| Фары | є |
| Макс. дальность выброса | 6 м |
| Необходимо аккумуляторов | 2 |
| Мощность двигателя | 1500 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.