Husqvarna ST 143i — легкий і надійний акумуляторний снігоприбирач, який забезпечує безпроблемне прибирання снігу в невеликих і середніх садах і на під'їздах до будинку. Його дуже легко запускати і експлуатувати завдяки простій і інтуїтивно зрозумілій функції блокування ручки. Невелика вага і компактна конструкція снігоприбирача забезпечують легке маневрування навіть у тісних місцях. Інші зручні функції включають складну ручку, яка полегшує зберігання, і світлодіодне освітлення для відмінного робочого освітлення і видимості в темряві. ST 143i є частиною гнучкої 36-вольтової системи Husqvarna BLi-X, яка дозволяє використовувати один акумулятор для декількох інструментів.
Зверніть увагу: акумулятори та зарядний пристрій у комплект не входять!
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 18.5 кг |
| Конструкция | несамохідний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Страна-производитель | Китай |
| Рабочий механизм | прорезиненний шнек |
| Высота захвата | 27 см |
| Управление направлением выброса | є |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Регулировка дальности выброса | є |
| Способ передвижения | колеса |
| Макс. ширина захвата | 43 см |
| Тип | Акумуляторний |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | інструкція з експлуатації |
| Обрати двигателя | 2800 об/хв |
| Количество скоростей | 1 вперед |
| Состояние товара | Новий |
| Фары | є |
| Макс. дальность выброса | 6 м |
| Необходимо аккумуляторов | 1 |
| Мощность двигателя | 900 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.