Легкий електричний скарифікатор з робочою шириною 38 см, функціональністю 2-в-1 і легкою заміною ножів. Легке регулювання робочої глибини та потужний двигун дають змогу ефективно видаляти солому та мох із газону. Компактний дизайн і складні рукоятки забезпечують легкість транспортування і зберігання. З такими особливостями, як інтуїтивно зрозуміла панель керування, травозбірник і відсутність шкідливих викидів, цей скарифікатор стане чудовим помічником для догляду за вашим газоном.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Регулировка глубины | 6 ступенів |
| Макс. ширина захвата | 37.5 см |
| Объем резервуара | 45.0 л |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, травозбірник |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Вал разрыхлителя | Зубці, Ножи |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1600 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.