Husqvarna S 500 PRO - це надійний скарифікатор, призначений для професійного використання. Леза, що вільно обертаються, разом із потужним двигуном, який легко запускається, ефективно видаляють солому/мох із газону. Компактний дизайн і ручка, що складається, дають змогу легко зберігати або транспортувати.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 66 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Ручний |
| Уровень шума | 93.5 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Материал | сталь / пластик |
| Страна-производитель | Франція |
| Регулировка глубины | безступінчасте |
| Макс. ширина захвата | 50 см |
| Объем резервуара | Немає |
| Регулировка ручки | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3300 об/хв |
| Объем топливного бака | 1.0 л |
| Объем двигателя | 212 см3 |
| Питание | Бензин |
| Вал разрыхлителя | Ножи |
| Мощность двигателя (л.с) | 5.4 л.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 4000 Вт |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.