Основні переваги Black+Decker BEBLV290:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС ПОВІТРОДУВА Black+Decker BEBLV290
Садовий пилосос Black+Decker BEBLV290 - потужний та надійний інструмент 2 в 1, який дозволяє швидко та зручно прибрати листя на відкритих майданчиках. Зручний розмір та мала вага дозволяють дуже зручно працювати у будь-якому режимі. Інструмент має електронний контроль швидкості, потужність видування може бути точно дозована відповідно до вимог. Мішок для листя має лямки, завдяки чому його можна носити на спині як рюкзак.
| Загальні | |
| Вес | 4.4 кг |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень шума | 90 дБ |
| Страна торговой марки | США |
| Тип | Ручний |
| Объем резервуара | 55.0 л |
| Комплектация | мішок, насадки |
| Коэффициент измельчения | 16:1 |
| Регулировка воздуха | Так |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Дробление | Так |
| Скорость потока воздуха | 315 км/год |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 2900 Вт |
| Производительность | 900 м3/год |
| Режим работы | видування, всмоктування |
Нет отзывов о данном товаре.