GTM DS2800/45- садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Як ріжучий інструмент використовується диск із двома встановленими ножами. Ріжучі ножі двосторонні, завдяки чому значно збільшується термін служби. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об'ємом 60 л.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 25.0 кг |
| Назначение | Гілки і листя |
| Уровень шума | 105 дБ |
| Наличие реверса | Немає |
| Страна торговой марки | Україна |
| Макс. диаметр ветки | 45 мм |
| Материал | Пластик |
| Страна-производитель | Китай |
| Материал контейнера | Пластик |
| Система измельчения | Ножі |
| Контейнер для сбора | є |
| Емкость контейнера | 60 л |
| Комплектация | комплект інструментів, сміттєзбірник, штовхач |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 2800 Вт |
| Производительность | 125 кг/год |
Нет отзывов о данном товаре.