GTM DS2500/40 KIT- садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 40 мм. Як ріжучий інструмент використовується диск із двома встановленими ножами. Ріжучі ножі двосторонні, завдяки чому значно збільшується термін служби. Ця модель не комплектується спеціальним контейнером для подрібнених гілок, тому можна використовувати будь-яку зручну ємність для збору відходів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 18.0 кг |
| Назначение | Гілки і листя |
| Уровень шума | 108 дБ |
| Наличие реверса | Немає |
| Страна торговой марки | Україна |
| Макс. диаметр ветки | 40 мм |
| Материал | Пластик |
| Страна-производитель | Китай |
| Система измельчения | Ножі |
| Контейнер для сбора | Немає |
| Комплектация | комплект інструментів, Подовжувач, штовхач |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 2500 Вт |
| Производительность | 125 кг/год |
Нет отзывов о данном товаре.