КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС САДОВОГО ПОДРІБНЮВАЧАBLACK+DECKER BEGAS5800
BLACK+DECKER BEGAS5800- потужний побутовий подрібнювач призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками. Максимальна товщина гілок при роботі становить 45 мм. В якості робочого елемента використовується ріжуча фреза. Подрібнювач комплектується сміттєзбиральником з ударостійкого пластика об'ємом 45 л.
| Загальні | |
| Вес | 30 кг |
| Назначение | Гілки |
| Уровень шума | 103 дБ |
| Наличие реверса | Так |
| Макс. диаметр ветки | 45 мм |
| Материал | Пластик |
| Материал контейнера | Пластик |
| Система измельчения | Фреза |
| Контейнер для сбора | є |
| Емкость контейнера | 45 л |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 2800 Вт |
| Производительность | 125 кг/год |
Нет отзывов о данном товаре.