Садовий подрібнювач AL-KO MH2810 - електрична садова техніка для очищення саду і присадибної території від старих гілок шляхом їх подрібнення. Дана модель оснащена ріжучою системою з якісними сталевими ножами. Пристрій не виділяє токсичних газів і неприємних запахів. Подрібнені гілки з робочого механізму падають прямо в місткий пластиковий травозбірник об'ємом 50 літрів. Подрібнювач легко справляється з гілками товщиною до 40 мм.
Призначення: використовується під час розчищення території для подрібнення старих гілок.
| Загальні | |
| Вес | 25 кг |
| Назначение | Гілки і листя |
| Уровень шума | 104 дБ |
| Наличие реверса | Так |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Макс. диаметр ветки | 40 мм |
| Материал | Пластик |
| Материал контейнера | Пластик |
| Система измельчения | Ножі |
| Контейнер для сбора | є |
| Емкость контейнера | 50 л |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 2800 Вт |
| Производительность | 125 кг/год |
Нет отзывов о данном товаре.