Садовий подрібнювач AL-KO 113873 - електрична садова техніка для очищення саду і присадибної території від старих гілок шляхом їх подрібнення. Дана модель оснащена фрезерним ріжучим механізмом з функцією автоматичного підтягування гілок всередину подрібнювача. Пристрій не виділяє токсичних газів і неприємних запахів. Подрібнені гілки з робочого механізму падають прямо в місткий пластиковий травозбірник об'ємом 50 літрів. Подрібнювач легко справляється з гілками товщиною до 40 мм.
Призначення: використовується під час розчищення території для подрібнення старих гілок.
В інтернет-магазині SVV можна недорого купити мережевий подрібнювач старих гілок від відомого виробника AL-KO. SVV - офіційний дилер ТМ AL-KO в Україні. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить, скільки коштує хороший електричний подрібнювач для саду та будинку, консультанти дадуть відповідь на всі питання і допоможуть вибрати кращий подрібнювач в Україні. Вони також підкажуть, де можна знайти правдиві відгуки від реальних покупців і нададуть рейтинг надійного і якісного садового електричного обладнання.
| Загальні | |
| Вес | 29 кг |
| Назначение | Гілки |
| Уровень шума | 90 дБ |
| Наличие реверса | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Макс. диаметр ветки | 40 мм |
| Материал | Пластик |
| Материал контейнера | Пластик |
| Система измельчения | Фреза |
| Контейнер для сбора | є |
| Емкость контейнера | 50 л |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 2800 Вт |
| Производительность | 80 кг/год |
Нет отзывов о данном товаре.