Husqvarna GS 340is - простий в експлуатації акумуляторний подрібнювач, що дозволяє зручно подрібнювати і утилізувати гілки після розчищення та обрізки. Його швидкоскладна та компактна конструкція забезпечують легке зберігання, а вбудоване сховище забезпечує легкий доступ до аксесуарів, таких як захисні окуляри та ручні інструменти, які доповнюють подрібнювач і допомагають вам підготувати ваш сад до очищення. Подрібнювач може переробляти гілки широкого діапазону розмірів і оснащений тримачем для мішка для безпечного використання та ефективного видалення сміття. Автоматичне регулювання швидкості роботи та автоматичний реверс для видалення гілок, які застрягли, додають ще один рівень зручності використання. Частина гнучкої 36-вольтової акумуляторної системи Husqvarna BLi-X, що дозволяє використовувати один акумулятор для кількох інструментів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 23.5 кг |
| Назначение | Гілки і листя |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 86 дБ |
| Наличие реверса | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Макс. диаметр ветки | 40 мм |
| Материал | Пластик |
| Страна-производитель | Китай |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Материал контейнера | Пластик |
| Система измельчения | Фреза |
| Контейнер для сбора | є |
| Емкость контейнера | 45 л |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, комплект інструментів, сміттєзбірник, штовхач |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 1400 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.