GTM GS6501- високоефективний побутовий подрібнювач гілок, призначений для роботи зі свіжою та сухою деревиною. Ножі в рух наводить бензиновий двигун Rato з потужністю 6,5 л. Ріжучий барабан діє як додаткова система втягування гілок, завдяки чому швидкість подрібнення сягає 10 м/хв. Максимальна товщина свіжих гілок під час роботи становить 100 мм. Різальні ножі двосторонні, завдяки чому значно збільшується термін служби. Подрібнювач комплектується колесами для транспортування.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 90 кг |
| Назначение | Гілки і листя |
| Особенности | важіль екстреної зупинки |
| Уровень шума | 115 дБ |
| Наличие реверса | Немає |
| Страна торговой марки | Україна |
| Макс. диаметр ветки | 100 мм |
| Материал | Сталь |
| Система измельчения | Ножі |
| Контейнер для сбора | не комплектується |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, колеса |
| Питание | Бензин |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 4400 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.