RYOBI RBV3000CSV - універсальний і простий у використанні інструмент для прибирання листя та легкого садового сміття. Можливо обирати між режимами видування і всмоктування або використовувати обидва одночасно, а також швидко перемикати режими за допомогою зручного перемикача. Міцний металевий ніж PowerMulching ефективно компостує листя і зменшує об'єм у співвідношенні 16:1, заощаджуючи час і сили під час спорожнення мішка для листя. Мультишвидкісний регулятор дає змогу налаштовувати швидкість подачі повітря, а максимальна продуктивність становить вражаючі 375 км/год, що дає змогу впоратися навіть із мокрим листям.
Основні переваги RYOBI RBV3000CSV:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 4.2 кг |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Страна торговой марки | Японія |
| Страна-производитель | Китай |
| Тип | Ручний |
| Коэффициент измельчения | 16:1 |
| Регулировка воздуха | Так |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Дробление | Так |
| Скорость потока воздуха | 375 км/год |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 3000 Вт |
| Производительность | 1020 м3/год |
| Режим работы | видування, всмоктування |
Нет отзывов о данном товаре.