Електростанції WattStream використовуються в будівництві, промисловості, телекомунікаціях, фінансовому секторі, медичних установах, офісних і бізнес-центрах, сільському господарстві, котеджних поселеннях і заміських будинках.
Пропонуємо Вам купити генератор дизельний WattStreamу всепогодному шумозахисному кожусі.
Гарантія на електрогенератор — 36 місяців.
Доставку та монтаж виробляють по всій Україні, включно з Київ, Дніпр, Харків, Одеса, Полтава, Львів, Хмельницький та ін.
Переваги дизельного генератора WattStream:
Стандартна комплектація:
Також ми пропонуємо додаткові опції: віддалений моніторинг, збільшені паливні ємності, причепи, додаткові розетки, і багато.др.
| Загальні | |
| Возможность установки автоматики | 1000 мм/1580 кг/3/36 міс/400 В/64 кВт/WattStream/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Высота | 1330 мм |
| Гарантийный термин | 1000 мм/1580 кг/3/36 міс/400 В/64 кВт/WattStream/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Длина | 2500 мм |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Защита от перегрузки | Так |
| Количество цилиндров | 4 |
| Количество цилиндров | 1000 мм/1580 кг/3/36 міс/4/400 В/64 кВт/WattStream/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Конструкция | Стаціонарна |
| Коэффициент мощности | 0.8/1000 мм/1580 кг/3/36 міс/400 В/64 кВт/WattStream/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Коэффициент мощности | 0.8 |
| Країна виробник | Великобританія |
| Максимальная мощность | 1000 мм/1580 кг/3/36 міс/400 В/64 кВт/70.4 кВт/WattStream/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Максимальная мощность | 70.4 кВт |
| Номинальная мощность | 64 кВт |
| Объем двигателя | 1000 мм/1580 кг/3/36 міс/4.1 куб. см/400 В/64 кВт/WattStream/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Производитель | 1000 мм/1580 кг/3/36 міс/400 В/64 кВт/WattStream/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Счетчик моточасов | Так |
| Счетчик моточасов | 1000 мм/1580 кг/3/36 міс/400 В/64 кВт/WattStream/Дизельне/Новий/Синхронний/Так |
| Тип топлива | 1000 мм/1580 кг/3/36 міс/400 В/64 кВт/WattStream/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Уровень шума | 1000 мм/1580 кг/3/36 міс/400 В/64 кВт/72 дБ/WattStream/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габариты брутто, мм | 1000 мм/1580 кг/3/36 міс/400 В/64 кВт/72 дБ/WattStream/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Длина | 1000 мм/1580 кг/2500 мм/3/36 міс/400 В/64 кВт/WattStream/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Повна потужність | 88 кВА |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Модель генератора | WSG-60 |
| Витрата палива при 50% навантаженні, л/год | 9,9 |
| Витрата палива при 75% навантаженні, л/год | 14,2 |
| Витрата пального при 100% навантаженні, л/год | 18,5 |
| Марка двигателя | WEICHAI WP4.1D80E200 |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Ручний запуск, Електричний, Електростартер |
| Об'єм паливного бака | 200 л |
Нет отзывов о данном товаре.