Електростанції WattStream використовуються в будівництві, промисловості, телекомунікаціях, фінансовому секторі, медичних установах, офісних і бізнес-центрах, сільському господарстві, котеджахі заміських будинках.
Пропонуємо Вам купити дизельний генератор WattStream у всепогодному шумозахисному кожусі.
Гарантія на електрогенератор – 24 місяці.
Доставку та монтаж здійснюємо по всій Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Полтава, Львів, Хмельницький та інші регіони.
Переваги дизельного генератора WattStream:
Стандартна комплектація:
Також ми пропонуємо додаткові опції: віддалений моніторинг, збільшеніпаливні ємності, причепи, додаткові розетки, та багато іншого.
| Загальні | |
| Возможность установки автоматики | 1270 кг/24 міс/3/400 В/50 кВт/950 мм/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Высота | 1250 мм |
| Гарантийный термин | 1270 кг/24 міс/3/400 В/50 кВт/950 мм/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Длина | 2270 мм |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Защита от перегрузки | Так |
| Количество цилиндров | 4 |
| Количество цилиндров | 1270 кг/24 міс/3/4/400 В/50 кВт/950 мм/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Конструкция | Стаціонарна |
| Коэффициент мощности | 0.8/1270 кг/24 міс/3/400 В/50 кВт/950 мм/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Коэффициент мощности | 0.8 |
| Країна виробник | Великобританія |
| Максимальная мощность | 1270 кг/24 міс/3/400 В/50 кВт/55 кВт/950 мм/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Максимальная мощность | 55 кВт |
| Номинальная мощность | 50 кВт |
| Объем двигателя | 1270 кг/24 міс/3/4.15 куб. см/400 В/50 кВт/950 мм/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Рабочее давление | 4 бар |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Счетчик моточасов | Так |
| Счетчик моточасов | 1270 кг/24 міс/3/400 В/50 кВт/950 мм/Дизельне/Новий/Синхронний/Так |
| Тип топлива | 1270 кг/24 міс/3/400 В/50 кВт/950 мм/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Уровень шума | 1270 кг/24 міс/3/400 В/50 кВт/72 дБ/950 мм/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габариты брутто, мм | 1270 кг/24 міс/3/400 В/50 кВт/72 дБ/950 мм/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Длина | 1270 кг/2270 мм/24 міс/3/400 В/50 кВт/950 мм/Дизельне/Новий/Синхронний |
| Повна потужність | 68.8 кВА |
| Об'єм масляної системи двигуна | 13 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Споживання палива | 50 л/год |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Модель генератора | WSG-50 |
| Витрата палива при 50% навантаженні, л/год | 7.3 |
| Витрата палива при 75% навантаженні, л/год | 10 |
| Витрата пального при 100% навантаженні, л/год | 13.2 |
| Марка двигателя | Ricardo N4105ZDS |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Ручний запуск, Електричний, Електростартер |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Панель управління | Smartgen HGM6120 |
| Об'єм паливного бака | 125 л |
Нет отзывов о данном товаре.