Husqvarna Z454X - це потужна газонокосарка професійного рівня з нульовим радіусом розвороту, розроблена для невеликих і середніх парків та професійних озеленювачів і хліборобів. Вона забезпечує тривалу роботу зі швидким та ефективним скошуванням за низької загальної вартості володіння. Оснащена інтегрованою трансмісією зі зниженням шуму, світлодіодним цифровим покажчиком пального, складною системою захисту оператора ROP:s, вбудованим стоянковим гальмом. Має ефективну комерційну ріжучу деку PZT з шириною скошування 137 см, що має два варіанти викиду скошеної трави: в бік і мульчування.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 392 кг |
| Модель двигателя | Kawasaki FR691V |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 100 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Материал | сталь / пластик |
| Страна-производитель | США |
| Размер рулевых колес | 110/60-5 |
| Макс. ширина захвата | 137 см |
| Тип | райдер |
| Высота стрижки, min-max | 38 - 114 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 22.7 л |
| Объем двигателя | 726 см3 |
| Питание | Бензин |
| Мощность двигателя (л.с) | 21.6 л.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 16100 Вт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Мульчирование | Є |
| Тип колес | пневматичні |
| Выброс травы | боковий |
| Максимальная скорость | 14.0 км/год |
| Регулировка кресла | є |
| Размер задних колес | 180/85-8 |
| Регулировка скорости | Так |
| Объем бака для масла. | 2.1 л |
| Размеры | 194х125х127 см |
Нет отзывов о данном товаре.