RC 318T, розроблений для домовласників, які цінують якість, надійність та інновації Husqvarna, - це міцний і універсальний райдер. Інноваційна система збору, що не допускає засмічення, подає скошену траву прямо з передньої ріжучої деки в мішок об'ємом 300 л. Автоматичне ущільнення збільшує час роботи між спорожненням, тому ви встигаєте зробити більше. Завдяки інноваційній конструкції ця газонокосарка забезпечує ефективність, економічність і простоту використання. Обслуговування та очищення ріжучої деки не потребують використання інструментів завдяки унікальному положенню для обслуговування під кутом 90°. Інтуїтивно зрозуміле управління, чудова ергономіка, неперевершене охоплення території та величезна місткість для збирання трави роблять цю косарку справді вигідним придбанням для великих садів.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 326 кг |
| Модель двигателя | Husqvarna HV635AE |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 100 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Материал | сталь / пластик |
| Страна-производитель | Польща |
| Размер рулевых колес | 16х6.5-8 |
| Макс. ширина захвата | 112 см |
| Тип | райдер |
| Объем резервуара | 300.0 л |
| Высота стрижки, min-max | 25-75 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 12 л |
| Объем двигателя | 635 см3 |
| Питание | Бензин |
| Привод | повний |
| Мощность двигателя (л.с) | 17 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | Пластик |
| Мощность двигателя | 12700 Вт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Мульчирование | Є |
| Тип колес | пневматичні |
| Выброс травы | задній |
| Индикатор заполнения | є |
| Максимальная скорость | 8 км/ч |
| Регулировка кресла | є |
| Размер задних колес | 16х6.5-8 |
| Регулировка скорости | Так |
| Объем бака для масла. | 1.7 л |
| Размеры | 208х103х128 см |
Нет отзывов о данном товаре.