Компактний, високопродуктивний райдер з повним приводом, і потужним двигуном Kawasaki V-twin, з підсилювачем рульового управління, легко впорається з великими і складними ділянками навіть при наявності пагорбів. Унікальна рама кріплення XChange дає змогу швидко та без використання додаткових інструментів змінювати приладдя. Завдяки під'єднанню через Bluetooth, ви зможете легко стежити за своїм райдером за допомогою програми Husqvarna Connect. Обладнаний двома світлодіодними ліхтарями, запуском від ключа, регульованим кермовим колесом і зручною багажною рамою, R 420TsX AWD є чудовим вибором як для приватних власників, так і тих, хто обслуговує спортивні об'єкти та готелі з великими територіями. Поставляється без деки, має широкий вибір навісного обладнання.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 316 кг |
| Модель двигателя | Kawasaki FX V-Twin |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 102 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Материал | сталь / пластик |
| Страна-производитель | Польща |
| Размер рулевых колес | 200/65-8 |
| Макс. ширина захвата | 122 см |
| Тип | райдер |
| Высота стрижки, min-max | 25-100 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 17 л |
| Объем двигателя | 726 см3 |
| Питание | Бензин |
| Привод | повний |
| Мощность двигателя (л.с) | 19 л.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 14000 Вт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Мульчирование | Є |
| Тип колес | пневматичні |
| Выброс травы | задній |
| Максимальная скорость | 9 км/ч |
| Регулировка кресла | є |
| Размер задних колес | 200/65-8 |
| Регулировка скорости | Так |
| Объем бака для масла. | 1.9 л |
| Размеры | 207х96х118 см |
Нет отзывов о данном товаре.