Райдер - мобільна газонокосарка з високою продуктивністю, створений для великих, складних газонів. Husqvarna R 320X AWD пропонує на вибір навісне обладнання та комбіновані ріжучі деки для додаткового мульчування BioClip® або заднього викиду. Повний привід і шарнірне рульове управління забезпечують тягу і контроль. Світлодіодні ліхтарі спереду і ззаду забезпечують кращу видимість у темну пору року. Інтегровані напрямні на капоті двигуна дають змогу прикріпити аксесуари, як-от тримач вантажу. Готовий до підключення Husqvarna Connect через Bluetooth®
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 234 кг |
| Модель двигателя | Husqvarna HS 546AE |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 100 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Материал | сталь / пластик |
| Страна-производитель | Польща |
| Размер рулевых колес | 170/60-8 |
| Макс. ширина захвата | 112 см |
| Тип | райдер |
| Высота стрижки, min-max | 25-75 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 12 л |
| Объем двигателя | 546 см3 |
| Питание | Бензин |
| Привод | повний |
| Мощность двигателя (л.с) | 13.8 л.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 10300 Вт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Мульчирование | Є |
| Тип колес | пневматичні |
| Выброс травы | задній |
| Максимальная скорость | 9 км/ч |
| Регулировка кресла | є |
| Размер задних колес | 170/60-8 |
| Регулировка скорости | Так |
| Объем бака для масла. | 1.6 л |
| Размеры | 201х88х118 см |
Нет отзывов о данном товаре.