Ефективний райдер із комбінованою декою завширшки 94 см, який пропонує першокласне мульчування BioClip® і скошування з викидом назад. Підходить для власників будинків і земельних ділянок, які вимагають високої ефективності, простоти використання, чудової маневреності та справді приємної їзди. Шарнірна система рульового управління і фронтальне положення деки забезпечують інтуїтивне управління і відмінний огляд робочої зони. Гідростатична коробка передач, що працює від педалей, елементи управління з легким доступом, і автоматичне зчеплення лез приносять справжнє задоволення від косіння. Ріжуча дека легко встановлюється в сервісне положення для зручного очищення після скошування. Цей райдер може зробити набагато більше, ніж скосити газон. Завдяки навісному обладнанню, такому як сніговий відвал, причіп, граблі для моху і розкидач, він може підтримувати ваш сад цілий рік.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 191 кг |
| Модель двигателя | Husqvarna HS413AE |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 99 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Материал | сталь / пластик |
| Страна-производитель | Польща |
| Размер рулевых колес | 170/60-8 |
| Макс. ширина захвата | 94 см |
| Тип | райдер |
| Высота стрижки, min-max | 25-75 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, ніж |
| Объем топливного бака | 12 л |
| Объем двигателя | 413 см3 |
| Питание | Бензин |
| Привод | повний |
| Мощность двигателя (л.с) | 11.4 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 8400 Вт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Мульчирование | Є |
| Тип колес | пневматичні |
| Выброс травы | задній |
| Максимальная скорость | 9 км/ч |
| Регулировка кресла | є |
| Размер задних колес | 170/60-8 |
| Регулировка скорости | Так |
| Объем бака для масла. | 1.2 л |
| Размеры | 192х88х107 см |
Нет отзывов о данном товаре.