Якщо ви хочете справжній райдер Husqvarna з його можливістю обертатися навколо клумб, кущів, дерев та інших перешкод на вашій галявині, але вам не потрібен райдер для великих газонів, Husqvarna R 112C - ідеальний вибір. Його компактна конструкція забезпечує легку експлуатацію навіть у важких місцях і полегшує зберігання. Незважаючи на менший розмір, він забезпечує відмінне зчеплення навіть на схилах і вологих погодних умовах. Шарнірне рульове управління дає змогу швидко повертати з мінімальним радіусом повороту. А фронтальна ріжуча дека дає чудовий огляд області косіння.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 190 кг |
| Модель двигателя | Husqvarna HS413AE |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 99 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Материал | сталь / пластик |
| Страна-производитель | Польща |
| Размер рулевых колес | 155x50-8 |
| Макс. ширина захвата | 112 см |
| Тип | райдер |
| Высота стрижки, min-max | 25-75 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 4.0 л |
| Объем двигателя | 413 см3 |
| Питание | Бензин |
| Привод | повний |
| Мощность двигателя (л.с) | 11.4 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 8400 Вт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Мульчирование | Є |
| Тип колес | пневматичні |
| Выброс травы | задній |
| Максимальная скорость | 7 км/год |
| Регулировка кресла | є |
| Размер задних колес | 155x50-8 |
| Регулировка скорости | Так |
| Объем бака для масла. | 1.2 л |
| Размеры | 212х88х108 см |
Нет отзывов о данном товаре.