Райдер для комерційного використання, що комплектується високопродуктивним дизельним двигуном, дає змогу досягти неперевершеної маневреності та продуктивності в складних умовах і на великих площах цілий рік. Повнопривідна трансмісія забезпечує безкомпромісне зчеплення з дорогою та стабільність на схилах. Компактні розміри машини та висока швидкість пересування робить її придатною для використання як на окремих ділянках, так і на великих відстанях (наприклад, повз дороги) для муніципалітетів, підрядників, житлових агентств тощо. Завдяки передньому розміщенню ріжучої деки оператор має ідеальний огляд робочої зони. Вузли та деталі виготовлені з надійних і довговічних матеріалів, що гарантує роботу без простою на ремонти. Аксесуари, що поставляються окремо, такі як щітка, відвал, відвал (плуг), розкидач-сівалка підвищують продуктивність роботи райдера цілий рік. Райдери поставляються без ріжучої деки і можуть бути оснащені декою Combi з шириною захвату 132 або 155 см.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 684 кг |
| Модель двигателя | Kubota D1105 |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 105 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Материал | сталь / пластик |
| Страна-производитель | Польща |
| Размер рулевых колес | 20x11-10 дюйм |
| Макс. ширина захвата | 155 мм |
| Тип | райдер |
| Высота стрижки, min-max | 30-112 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 23 л |
| Объем двигателя | 1123 м3 |
| Питание | Дизельний |
| Привод | повний |
| Мощность двигателя (л.с) | 17.8 л.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 24800 Вт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Ступени высоты кошения | 7 |
| Мульчирование | Є |
| Тип колес | пневматичні |
| Выброс травы | задній |
| Максимальная скорость | 19 км/год |
| Регулировка кресла | є |
| Размер задних колес | 20x11-10 дюйм |
| Регулировка скорости | Так |
| Объем бака для масла. | 5.1 л |
| Размеры | 208х115х133 см |
Нет отзывов о данном товаре.