Husqvarna P 524XR EFI - це райдер із бензиновим двигуном і переднім розміщенням деки, призначений для комерційного використання. Оснащений повним приводом і можливістю управління за допомогою FlexiDrive - плавний перехід між режимом оператора сидячи і режимом дистанційного керування на ділянках з крутими схилами. Компактний і універсальний з шарнірним кермовим керуванням, двигуном Kawasaki з електронним уприскуванням палива для підвищення потужності та крутного моменту. Призначений для компаній з управління об'єктами, спортивних клубів і для підрядників, які хочуть маневрене рішення для цілорічних робіт у складних зонах. Як і всі райдери серії 500, поставляються без деки, але адаптовані для дек ріжучих високої продуктивності до 137 см.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 472 кг |
| Модель двигателя | Kawasaki FX V-Twin |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 105 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Материал | сталь / пластик |
| Страна-производитель | Польща |
| Размер рулевых колес | 18x11-10 дюйм |
| Макс. ширина захвата | 137 см |
| Тип | райдер |
| Высота стрижки, min-max | 25-100 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 21 л |
| Объем двигателя | 726 см3 |
| Питание | Бензин |
| Привод | повний |
| Мощность двигателя (л.с) | 21.3 л.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 15600 Вт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Ступени высоты кошения | 7 |
| Мульчирование | Є |
| Тип колес | пневматичні |
| Выброс травы | задній |
| Максимальная скорость | 13 км/год |
| Регулировка кресла | є |
| Размер задних колес | 18x11-10 дюйм |
| Регулировка скорости | Так |
| Объем бака для масла. | 2.1 л |
| Размеры | 206х113х122 см |
Нет отзывов о данном товаре.