Цей райдер акумуляторний забезпечує продуктивність і комфорт від Husqvarna і працює без шуму двигуна внутрішнього згоряння. Ефективний електродвигун і літій-іонний акумулятор дають змогу скосити до 4700 м² за один заряд. Функція PowerBoost™ автоматично встановлює максимальну потужність для забезпечення найкращого результату скошування. Інтуїтивно зрозумілі елементи управління спрощують використання, а шарнірне рульове управління забезпечує плавні та різкі повороти. Крім скошування газону, цей акумуляторний райдер є багатоцільовою машиною, яка може вирішити багато завдань у вашому саду. Доступний широкий асортимент аксесуарів та обладнання.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 161 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер |
| LED-подсветка | Так |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Материал | сталь / пластик |
| Страна-производитель | Польща |
| Максимальная емкость аккумулятора | 38.5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 50.4 В |
| Размер рулевых колес | 155/50-8 |
| Макс. ширина захвата | 85 см |
| Тип | райдер |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Высота стрижки, min-max | 25-75 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонна упаковка |
| Количество ножей | 2 |
| Площадь уборки | 4700 кв.м |
| Питание | Від акумулятора |
| Привод | задній |
| Мощность двигателя (л.с) | 2 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Мульчирование | є (опція) |
| Тип колес | пневматичні |
| Выброс травы | назад |
| Максимальная скорость | 9 км/ч |
| Регулировка кресла | є |
| Размер задних колес | 155/50-8 |
| Регулировка скорости | Так |
| Размеры | 211х88х107 см |
Нет отзывов о данном товаре.