Бензинова ланцюгова пила AL-KO BKS 2625T об'єднує велику потужність і малу вагу в один дуже привабливий загальний пакет, який надасть вам добру службу при виконанні робіт середньої і великої складності по валці лісу і розкрою лісоматеріалів. Потужний бензиновий двигун з легким запуском досить продуктивний, щоб працювати з приладом дуже ефективно. Добре продумана система гасіння вібрацій та ергономічна форма руків'я гарантує роботу з приладом без втоми та з економією фізичних зусиль. Інструмент також дає змогу організувати своє гранично просте технічне обслуговування з економією часу, оскільки всі основні роботи з натягу і заміни пильного ланцюга проводяться вручну, без необхідності в застосуванні додаткових інструментів.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 3.2 кг |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Размер шины | 25 см / 10 дюйм |
| Количество звеньев | 40 |
| Тип | професійна |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, набір ключів, пила, шина ланцюга |
| Объем бака для смазки цепи | 0.14 л |
| Объем топливного бака | 0.2 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 25.4 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Количество оборотов | 11000 об/хв |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.2 к.с |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 900 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.