Пила акумуляторна GKC3630L25 характеризується високою продуктивністю. Інструмент ідеальний за умов побутового використання. Пила відрізняється тривалим терміном експлуатації, хорошими користувальницькими характеристиками та стійкістю до навантажень. Підходить до роботи з деревиною м'яких порід. Використовується інструмент для різних робіт у саду, на городі тощо. Живлення від акумулятора напругою 36 В та ємністю 2.5 А/год гарантує мобільність та легке обслуговування.
| Загальні | |
| Вес | 5.21 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень шума | 71 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Размер шины | 30 см / 12 дюйм |
| Количество звеньев | 45 |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, акумулятор, гарантія, ЗП, Картонна упаковка, ланцюг, мастило, пила, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.11 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Питание | Від акумулятора |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Скорость цепи | 5 м/с |
Нет отзывов о данном товаре.