Пила акумуляторна щіткова GKC1825L20 характеризується високою продуктивністю. Інструмент працює на рівні техніки напівпрофесійного класу. Пила відрізняється тривалим терміном експлуатації, хорошими користувальницькими характеристиками та стійкістю до навантажень. Працює з деревиною м'яких та твердих порід. Ідеальний інструмент для заготівлі дров, різноманітних робіт у саду тощо. Живлення від акумулятора 18 В та ємності 2 А/год гарантує мобільність та легке обслуговування.
| Загальні | |
| Вес | 3.1 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень шума | 70.5 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Размер шины | 25 см / 10 дюйм |
| Количество звеньев | 40 |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, акумулятор, гарантія, ЗП, Картонна упаковка, ланцюг, мастило, пила, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.05 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Скорость цепи | 3.5 м/с |
Нет отзывов о данном товаре.