Кущоріз ECHO HCR-185ES - бензинова садова техніка професійного класу для обрізки кущів і різних зелених насаджень з метою надати їм необхідну форму. Дана модель обладнана двосторонніми лезами з лазерним заточуванням довжиною 74.4 см і кроком лез 35 мм.
Призначення: використовуються для вирівнювання кромки зелених насаджень (декоративних кущів, дерев, живоплотів і т.д.) і формування бажаної форми.
| Загальні | |
| Вес | 5.3 кг |
| Уровень шума | 98.6 дБ |
| Страна торговой марки | Японія |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота зубов | 21 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 0.39 л |
| Длина лезвия | 74.4 см |
| Питание | Бензин |
| Количество скоростей | 1 |
| Мощность двигателя (л.с) | 0.79 |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 35 мм |
| Мощность двигателя | 580 Вт |
| Расход топлива | 0.4 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.