Мотопомпа Husqvarna W65P - потужний самозасмоктуючий відцентровий водяний насос високого тиску. Призначений для транспортування води на великі відстані і невеликих іригаційних систем. Цей продукт може похвалитися міцною конструкцією насоса і надійним, потужним 212 см³ бензиновим двигуном, що забезпечує ефективність застосування і просте обслуговування.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 30 кг |
| Габариты | 445х375х383 мм, 490х395х450 мм |
| Назначение | для зрошення, для поливу |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 3.6 л, 4.2 л |
| Высота всасывания | 7 м |
| Объем двигателя | 212 см3 |
| Высота напора | 55 м |
| Питание | Бензин |
| Диаметр патрубка | 50 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 6 к.с |
| Тип жидкости | Чиста вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 4400 Вт |
| Производительность | 35.0 м3/год |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.