Мотопомпа Husqvarna W50P - високоякісний пристрій, який здатний перекачувати чисту воду для потреб водопостачання приватних будинків, виконує роль звичайного насоса, і відкачувати слабозабруднену воду з підвалів, колодязів, басейнів. Мотопомпа широко застосовується на поливі садів, городів, виноградників, теплиць, зрошенні газонів та інших зелених зон. Основні елементи, з яких складається бензинова мотопомпа Husqvarna W 50P, - це одноциліндровий чотиритактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння класу EURO 5, самовсмоктувальний водяний насос відцентрового типу та міцна металева рама, на яку цей насос встановлюється.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 26 кг |
| Габариты | 490х395х450 мм |
| Назначение | для зрошення, для поливу |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Высота всасывания | 7 м |
| Объем двигателя | 196 см3 |
| Высота напора | 28 м |
| Питание | Бензин |
| Диаметр патрубка | 50 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 4.9 к.с |
| Тип жидкости | Чиста вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 3600 Вт |
| Производительность | 28.0 м3/год |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.