Мотопомпа Vulkan SCWPD50 - ефективна і проста в експлуатації дизельна мотопомпа для перекачування чистої води. За допомогою цієї моделі можна як зрошувати, так і викачувати воду на сільськогосподарських ділянках, відкачувати воду з басейнів і боротися з вогнем.
Призначення: комунальні, Городні, будівельні та садові роботи.
| Діаметр патрубків: | 50 мм |
| Двигун: | Дизельний KD170FA , 4-тактний одноциліндровий |
| Гранична пропускна здатність: | 28 куб. м/год |
| Max. натиск: | 26 м |
| Глибина забору води: | 7,5 м |
| Потужність двигуна: | 3,75 к.с |
| Допустимий діаметр частинок у воді: | до 3 мм |
| Загальні | |
| Вес | 38 кг |
| Габариты | 530x450x530 мм |
| Модель двигателя | KD170FA |
| Назначение | для зрошення, для поливу |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Україна |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 2500 об/хв |
| Объем топливного бака | 6.5 л |
| Высота всасывания | 8 м |
| Объем двигателя | 211 см3 |
| Высота напора | 28 м |
| Питание | Дизельний |
| Диаметр патрубка | 50 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 3.8 к.с |
| Тип жидкости | Чиста вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 2.8 кВт |
| Производительность | 28.0 м3/год |
| Расход топлива | 1.5 л/год |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.