Мотопомпа Vulkan SCWT80H - високопродуктивна техніка для перекачування брудної води, успішно використовується в процесі видобутку сировини і руди. Дана модель обладнана надійним японським двигуном Honda GX 200, що забезпечує її надійну і стабільну роботу.
Призначення: часто використовується в господарських цілях, в будівництві, для відкачування води з затоплених територій, в промисловості, на виробництві.
| Загальні | |
| Вес | 40 кг |
| Габариты | 550x450x420 мм |
| Модель двигателя | Honda GX200 |
| Назначение | для піску |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Україна |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3600 об/хв |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Высота всасывания | 8 м |
| Объем двигателя | 196 см3 |
| Высота напора | 26 м |
| Питание | Бензин |
| Диаметр патрубка | 75 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 6.3 к.с |
| Тип жидкости | Брудна вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 4.6 кВт |
| Производительность | 58.0 м3/год |
| Расход топлива | 1.5 л/год |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.