Мотопомпа Vulkan SCWP100 - потужне обладнання на бензиновому двигуні для перекачування чистої води. Дана модель підходить для перекачування великих обсягів рідини.
Призначення: часто застосовується для зрошення великих ділянок землі, поливу під час садово-городніх робіт, осушення колодязів і водойм, ремонтно-будівельних робіт тощо.
| Загальні | |
| Вес | 40 кг |
| Габариты | 570x430x520 мм |
| Модель двигателя | Senci SC230 |
| Назначение | для зрошення, для поливу |
| Особенности | Промислова |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Україна |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3600 об/хв |
| Объем топливного бака | 6.5 л |
| Высота всасывания | 8 м |
| Объем двигателя | 223 см3 |
| Высота напора | 25 м |
| Питание | Бензин |
| Диаметр патрубка | 100 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 7.5 к.с |
| Тип жидкости | Чиста вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 5.5 кВт |
| Производительность | 80.0 м3/год |
| Расход топлива | 2.6 л/год |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.