Мотопомпа Vulkan SCST100- високопродуктивний бензиновий самовсмоктувальний насос для перекачування дуже брудної води з домішками до 28 мм розміром. Дана модель без проблем здатна перекачувати речовини або рідини, що містять пісок, глину, мул, дрібне каміння.
Призначення: застосовується у сільському господарстві, промисловості та будівництві.
| Загальні | |
| Вес | 70 кг |
| Габариты | 740x560x580 мм |
| Модель двигателя | Senci SC420 |
| Назначение | для буріння, для мулу, для піску |
| Особенности | Промислова |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Україна |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3600 об/хв |
| Объем топливного бака | 6.5 л |
| Высота всасывания | 7 м |
| Объем двигателя | 118 см3 |
| Высота напора | 25 м |
| Питание | Бензин |
| Диаметр патрубка | 100 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 14 к.с |
| Тип жидкости | Брудна вода, Дуже забруднена вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 10.3 кВт |
| Производительность | 85.0 м3/год |
| Расход топлива | 3.2 л/год |
| Объем бака для масла. | 1.1 л |
Нет отзывов о данном товаре.