КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС ВИСОКОНАПІРНОЇ БЕНЗИНОВОЇ МОТОПОМПИ Vulkan SCHP50
Vulkan SCHP50- потужна професійна мотопомпа, призначена відкачування чистої води і подачі її на велику відстань. Мотопомпи такого типу застосовуються при бурінні свердловин, гасінні пожеж, розмивання ґрунту. Завдяки потужному двигуну Vulkan SCHP50 здатна подати до 18 куб.м води на висоту до 80 м.
Мотопомпа Vulkan SCHP50 комплектується фільтром, сполучними фланцями і хомутами для підключення.
| Загальні | |
| Вес | 23.7 кг |
| Габариты | 500x430x425 мм |
| Модель двигателя | AP170F |
| Назначение | для зрошення, для поливу |
| Особенности | Високонапірна, Пожежна |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Україна |
| Комплектация | з`єднувальні кільця, Фільтр, фланці, хомути |
| Обрати двигателя | 3600 об/хв |
| Объем топливного бака | 3.1 л |
| Высота всасывания | 8 м |
| Объем двигателя | 208 см3 |
| Высота напора | 80 м |
| Питание | Бензин |
| Диаметр патрубка | 50 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 6.3 к.с |
| Тип жидкости | Чиста вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 4.6 кВт |
| Производительность | 18.0 м3/год |
| Расход топлива | 1.4 л/год |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.