Мотопомпа бензинова Husqvarna W80P EURO 5 - це мотопомпа середнього класу для іригації та відкачування води, з продуктивністю до 54 м³/год. Має одноциліндровий чотиритактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння класу EURO 5 потужністю 3600 Вт. Діаметр на виході 80 мм, напір до 28 м, глибина всмоктування 5-7 м. Швидке під'єднання шланга. Довговічний двигун із функцією полегшеного запуску. Помпа оснащена захисною рамою, яка захищає машину від пошкоджень і служить ручкою підйому. Використовується на садовій ділянці при організації системи поливу, водопостачання домоволодінь, для зміни води в басейні. Місткий паливний бак (3.6 л) гарантує тривалу безперервну роботу. Паливом для двигуна мотопомпи служить бензин з октановим числом 92 або вище.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 28.0 кг |
| Габариты | 515х410х460 мм |
| Назначение | для зрошення, для поливу |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, Фільтр |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Высота всасывания | 7 м |
| Объем двигателя | 196 см3 |
| Высота напора | 28 м |
| Питание | Бензин |
| Диаметр патрубка | 80 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 4.9 к.с |
| Тип жидкости | Чиста вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 3.6 кВт |
| Производительность | 54000 л/год |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.