Мотопомпа призначена для перекачування чистої або слабозабрудненої води з домішками. Діапазон використання цієї мотопомпи охоплює всі процеси - від зрошення сільськогосподарських ділянок, до викачування води, засміченою піском і мулом, а також з колодязів при роботах в міських і комунальних службах.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 13 кг |
| Габариты | 350х300х420 мм |
| Назначение | для зрошення, для поливу |
| Особенности | Міні |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 1.4 л |
| Высота всасывания | 4 м |
| Объем двигателя | 97 см3 |
| Высота напора | 15 м |
| Питание | Бензин |
| Диаметр патрубка | 40 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.9 к.с |
| Тип жидкости | Чиста вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 1.84 кВт |
| Производительность | 12000 л/год |
| Объем бака для масла. | 0.45 л |
Нет отзывов о данном товаре.