GTM LGP30-W - Високопродуктивна мотопомпа для перекачування великих обсягів брудної води. Надійний бензиновий двигун потужністю 6,5 к.с. забезпечує висоту підйому до 30 м.
Конструкція мотопомпи дозволяє використовувати її для широкого спектру робіт у сільському господарстві, будівництві або в комунальних службах: пожежогасіння, відкачування дренажної води або очищення старих колодязів. За умови використання фільтра очищення може працювати з водою, що містить мул або пісок.
| Загальні | |
| Вес | 30.6 кг |
| Габариты | 540x427x420 мм |
| Модель двигателя | G200-H |
| Назначение | для мулу, для піску |
| Особенности | Міні |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Україна |
| Страна-производитель | Китай |
| Комплектация | Картонна упаковка, свічковий ключ, Фільтр |
| Обрати двигателя | 1400 об/хв |
| Объем топливного бака | 3.1 л |
| Высота всасывания | 8 м |
| Объем двигателя | 196 см3 |
| Высота напора | 30 м |
| Питание | Бензин |
| Диаметр патрубка | 75 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 6.5 к.с |
| Тип жидкости | Брудна вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 4.8 кВт |
| Производительность | 60.0 м3/год |
| Расход топлива | 1.5 л/год |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.