GTM LGP20-C - Високопродуктивна мотопомпа для перекачування великих обсягів чистої води. Надійний бензиновий двигун потужністю 6,5 к.с. забезпечує висоту підйому до 30 м.
Конструкція мотопомпи дозволяє використовувати її для широкого спектру робіт у сільському господарстві, будівництві або в комунальних службах: зрошення, пожежогасіння, відкачування дренажної води або очищення старих колодязів. За умови використання фільтра очищення може працювати з водою, що містить мул або пісок.
| Загальні | |
| Вес | 21.5 кг |
| Габариты | 460x375x407 мм |
| Модель двигателя | G200 |
| Назначение | для зрошення, для поливу |
| Особенности | Міні |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Україна |
| Страна-производитель | Китай |
| Комплектация | Картонна упаковка, свічковий ключ, Фільтр |
| Обрати двигателя | 1800 об/хв |
| Объем топливного бака | 2.8 л |
| Высота всасывания | 8 м |
| Объем двигателя | 196 см3 |
| Высота напора | 30 м |
| Питание | Бензин |
| Диаметр патрубка | 50 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 6.5 к.с |
| Тип жидкости | Чиста вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 4.8 кВт |
| Производительность | 30.0 м3/год |
| Расход топлива | 1.1 л/год |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.