GTM LGP20-2H - високонапірнамотопомпа для перекачування великих обсягів чистої води. Надійний бензиновий двигун потужністю 6,5 к.с. та механізм насосу забезпечує висоту підйому до 80 м.
Конструкція мотопомпи дозволяє використовувати її для широкого спектру робіт у сільському господарстві, будівництві або в комунальних службах: зрошення, пожежогасіння, відкачування дренажної води або очищення старих колодязів, забір води зі скважин. За умови використання фільтра очищення може працювати з водою, що містить мул або пісок.
| Загальні | |
| Вес | 22.25 кг |
| Габариты | 463x397x412 мм |
| Модель двигателя | 168F-2 |
| Назначение | для зрошення, для поливу |
| Особенности | Високонапірна, Пожежна |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Україна |
| Страна-производитель | Китай |
| Комплектация | Картонна упаковка, свічковий ключ, Фільтр |
| Обрати двигателя | 1400 об/хв |
| Объем топливного бака | 3.1 л |
| Высота всасывания | 8 м |
| Объем двигателя | 196 см3 |
| Высота напора | 80 м |
| Питание | Бензин |
| Диаметр патрубка | 38 мм, 50 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 6.5 к.с |
| Тип жидкости | Чиста вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 4.8 кВт |
| Производительность | 20 м3/год |
| Расход топлива | 1.5 л/год |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.