Під час зрошення садової ділянки, для відкачування води зі ставків, плавальних басейнів і при затопленні підвалу - бензинова помпа AL-KO BMP 30000 Premium допоможе Вам. Вона завжди готова до роботи навіть за відсутності джерел електроживлення. Чотиритактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння AL-KO з верхнім розташуванням клапанів (технологія OHV) має відмінний коефіцієнт корисної дії (ККД). Це проявляється у великій потужності при одночасно низькому споживанні палива. Бензинова мотопомпа AL-KO BMP 30000 відповідає найвищим вимогам і завжди розвиває максимальну потужність навіть під час тривалої та безперервної роботи. Ця помпа з бензиновим ДВЗ розвиває велику потужність 4.1 кВт і може качати воду з глибини до 6 м на висоту до 27 м. Завдяки особливо довговічній та ефективній насосній технології AL-KO, а також наявності бензобака з місткістю 3.6 літра, ця помпа стає ідеальним вибором для вирішення численних завдань, таких як осушення та видалення зайвої води. Для простоти технічного обслуговування, отвір для заливки оливи розташований у легкодоступному місці на корпусі помпи. Діаметр патрубків під'єднання з боку всостування і з напірної сторони становить 2 дюйми (50 мм).
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 26.0 кг |
| Габариты | 545х420х380 мм |
| Назначение | для відкачування води |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3600 об/хв |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Высота всасывания | 6 м |
| Объем двигателя | 196 см3 |
| Высота напора | 27 м |
| Питание | Бензин |
| Диаметр патрубка | 50 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 5.5 к.с |
| Тип жидкости | Чиста вода |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 4.1 кВт |
| Производительность | 30.0 м3/год |
| Объем бака для масла. | 0.6 л |
Нет отзывов о данном товаре.