Кущоріз ECHO SRM-420ES/U - бензинова садова техніка для очищення присадибної території від кущів, чагарників і бур'янів. Цей пристрій оснащено містким паливним баком об'ємом 0,69 літра і 2-тактним двигуном на 1,78 кВт.
Призначення: часто використовується для очищення території від кущів, чагарників, бур'янів; садівники можуть використовувати цей інструмент для підрізання живоплотів і дерев.
| Загальні | |
| Вес | 8.5 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 88 дБ |
| Страна торговой марки | Японія |
| Диаметр штанги | 28 мм |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Кущоріз |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | коса, косильна головка, ніж |
| Обрати двигателя | 10000 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.69 л |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 3.0 мм |
| Объем двигателя | 41.5 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 230 мм |
| Ширина захвата лески | 500 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 2.4 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Диаметр вала | 8 мм |
| Мощность | 1.8 кВт |
| Расход топлива | 1.05 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.